Производи

Корнфлекси

Breakfast for champions е токму овој оброк! 😃
Крцкави цереали од пченка во избор од три различни вкусови спакувани во пакување со омилените супер херои за деца и возрасни. Oтсега сите заедно уживаме во здрав, лесен и брз оброк!

Корнфлекси

Breakfast for champions е токму овој оброк! 😃
Крцкави цереали од пченка во избор од три различни вкусови спакувани во пакување со омилените супер херои за деца и возрасни. Oтсега сите заедно уживаме во здрав, лесен и брз оброк!

Флипсови

Грицкај непрекинато гледајќи серија цел викенд со голем флипс во големо пакување. Влези во светот на суперхероите, уживајќи во неодоливиот вкус на флипсот збогатен со 30 проценти повеќе кикирики.

Кроасани

Кремасти кроасани со вкус на чоколадо и ванила со ликовите на твоите омилени супер херои!

Кроасани

Кремасти кроасани со вкус на чоколадо и ванила со ликовите на твоите омилени супер херои!

Чоколади

Хероите на Teen Titans Go пристигнаа и со себе понесоа нови фантастични вкусови!
Кокос, карамела, јагода и ориз се само неколку од вкусовите во кои можеш да уживаш

Забавувај се со ликовите на DC comics!

Направи сам