Срирача

Sriracha сосот на Витаминка од лута чили пиперка е вкусен прелив за бургери, печења, свежи салати. Неодолив хот чили сос кој е одличен додаток за секоја кујна.

Погледнете ги различните амбалажи и пакувања на слајдерот