Bonitas Çili Hot Tako

Bonitas çili hot takos është produkti më i ri i brendit Bonitas. Patatina mbi bazë të peletave të patateve me shije të takos me çili spec djegës.

Pa konservues dhe ngjyra artificiale, me përmbajtje më të vogël të yndyrës dhe me vaj luledielli, me siguri që do të pushtojnë zemrat e adhuruesve të vërtetë të patatinave dhe atyre që ndjejnë kënaqësi të hanë të njëjtat në çdo okazion.

Përbërja

Miell patatesh, niseshte natyrale patatesh, vaj luledielli, kripë, ngjyrë natyrale: shafran, përzierje erëzash (kripë, maltodekstrin, sheqer, niseshte misri, përforcues shijesh: glutaminat mononatriumi dhe dynatrium 5′ ribonukleotid, spec djegës në pluhur, qepë në pluhur, erëza, hirrë në pluhur, ngjyrë: ekstrakt nga speci i kuq, substancë kundër forcimit: dyoksid siliciumi, rregullator i aciditetit: acid citrik, aroma). Prodhimi përmban prodhime qumështi dhe selino. Mund të përmbajë gjurmë gluteni.

Shikoni ambalazhet dhe paketimet e ndryshme në slajderin
Vazhdo t'i shijosh dhe provoj shijet tjera