Fit In

Производ кој е извор на растителни протеини ( потекло од леќа, жолт грашок и леблебија) и растителни влакна. Една кесичка содржи 7,65 грама протеини. Направен е со сончогледово масло и има ниско ниво на шеќер. Не е пржен и не содржи конзерванси и вештачки бои.

Продолжи да грицкаш и пробај ги другите вкусови