Bonitas me shije suxhuku

Bonitas me shije suxhuku janë prodhim i ri nga Bota e shijeve. Me shijen e tyre pikante do t’i fitojë zemrat e adhuruesve të patatinave dhe atyre që duan të konsumojnë të njëjtat në çdo okazion.

Përbërja

Përbërja: miell misri, niseshte gruri, miell gruri, niseshte patatesh, sheqer, kripë, substancë për rritje: bikarbonat natriumi, vaj luledielli, përzierje erëzash: (maltodekstrin, kripë, përforcues shijesh: glutaminat natriumi dhe natrium 5′ ribonukleotide; hirrë në pluhur, sheqer, erëza: (hudhër, spec), aroma, vaj bimor, substancë kundër forcimit: dyoksid siliciumi. Prodhimi përmban përbërje qumështi, sojë dhe gluten.

Shikoni ambalazhet dhe paketimet e ndryshme në slajderin
Vazhdo t'i shijosh dhe provoj shijet tjera